Personaliseren met
My Editon kranen van Axor
In deze video laat onze sanitairadviseur Danny u zien hoe u uw badkamer op een persoonlijke manier kunt samenstellen. We krijgen regelmatig de vraag hoe u met details een eigen uitstraling aan uw badkamer kunt geven. Met de MyEdition kranen van AXOR zijn daar verschillende mogelijkheden voor.
Bij deze kranen kunt u de opzetstukken naar wens verwisselen. Kies bijvoorbeeld voor een uitvoering in leer, marmer of een opzetstuk in dezelfde kleur als de kraan.
Zo kunt u de kraan mooi laten aansluiten bij uw persoonlijke smaak en de rest van uw badkamer. Een subtiel detail dat net dat beetje extra kan geven aan het geheel.
Benieuwd naar de mogelijkheden? Wij laten u in onze showroom graag zien welke uitvoeringen en combinaties er mogelijk zijn.